13.-17.12.TĚŠÍME SE NA VÁNOCE S BOBEM A BOBKEM

S Bobem a Bobkem jsme si připomněli příběhy vánoční z knihy: O tom co se možná stalo. O městě Betlémě, O Ježíškovi, Panně Marii a Josefovi. Děti cvičily se sněhovými vločkami, ozdobili jsme stromeček perníčky a společně jsme zpívali koledy. Ve středu jsme si svátečně přichystali stůl, s ovocem, cukrovím, vánočkou a pověděli jsme si o Vánočních zvycích. Na prostírání si děti nakreslily, co patří k Vánocům. Řekli jsme si, co dobrého jíme o štědrovečerní večeři. A Ježíšek ve školce byl štědrý. Dárky dostaly všechny děti a tak jsme poděkovali koledami  Odpoledne děti zazpívaly v divadélku rodičům. Děti namalovaly vodovkami znaky vánoc: stromeček, andílka i jak si představují Ježíška, který nám nosí dárkycheeky.