2.-6.5.MOJE MAMAINKA MÁ DNESKA SVÁTEK

kytičku ji dám, protože já svou maminku velmi ...Celý týden jsme tvořili, malovali kreslili a lepili, modelovali dárečky  pro maminky. Společně jsme si povídali jak se maminka jmenuje, kde pracuje. Co máme na mamince rádi, jaká má maminka přání. Dávali jsme dohromady věty co maminka má ráda i co nemá ráda,  co dělá, děti předváděly maminčiny  činnosti pantomimou. V tělocvičně si jsme si to užili s míčky od malých, až po velké. S drátěnkou se děti protáhly, házely vrchním obloukem do bedny, na cíl, koulely po zemi, driblovaly a házely si ve dvojicích spodním obloukem obouruč. Míčový tělocvik jsme zakončili hrou Na jelena. Z přírodnin i pomocí pastelek děti tvořily srdíčka pro maminku. Přejeme všem maminkám krásný Den matek.