21.-25.3.BOB A BOBEK HLEDAJÍ KYTIČKY

Bobek byl popleta neznal, jak se květinky jmenují, které dětem přinesl. Hrou na květinářku s písničkou "Uvíjíme věneček ze všech našich kytiček..." se králíci spolu s námi naučili barvičku a jméno kytičky. Vycházkou jsme navštívili květinářství. Koupili jsme si a dárkem odnesli květinky. Každý si před okny školky zasadil narcisku. Doma se budeme starat o vlastnoručně zasetou ředkvičku. Kdo si asi pochutná? Při vycházkách jsme našli zahradní, luční a lesní květinky. V tělocvičně si děti pohrály s míčem, kutálely, cvičily s ním, házely do dálky, pokoušely se o driblink. Zapouštěly barvičky a vyrobiliy si sedmikrásku. Víme z čeho rostou květiny a jejich části. A zvládli jsme první výlet stezkou vil a Dubánků pod Špičákem. Doprovodili jsme bruslaře a podívali jsme se, jak to vypadá na ledě.