23.-27.5. CO JSME NAŠLI POD LÍPOU

Babička kořenářka přinesla plný košík sušených bylinek a tak si děti mohly zrakem, čichem i vůní rozpoznávat, hledat i jmenovat a přiřazovat k obrázkům, a také ke skutečným,které děti s rodiči přinesli do školky. Po celý týden děti ochutnávaly bylinkové čaje neslazené, oslazené medem i cukrem. Mezitím děti stačily namalovat desky na výkresy, které si ponesou domů. A jak si žije a pije čaj princezna? To děti poznaly při výletu na zámek do Ploskovic. Jak se nám tam líbilo? Jedním slovem SUPER!.Cesta fajn i s výlukou, zahrada s pávy děti nadchla a tak piknik pod dubem se vydařil, paní průvodkyně byla úžasná a svačinky od maminek dětem chutnaly. Foto z pohádky !Komáři se ženili" najdete v infon pro rodičesmiley.