27.-29.6.BOB A BOBEK SE TĚŠÍ NA PRÁZDNINY

Poslední týden si Bob a Bobek pro nás připravili loučení. Nejprve úklid třídy, rozdání hromady výkresů za celý rok. Nad výkresy jsme zavzpomínali na písničky, básničky a hry, které si králíci vymysleli. Děti si užívaly dřevěné stavebnice, společenské hry. Hrou " Vyber si dva  obrázky"  jsme hledali a vymýšleli, co mají společného. Téma léto a voda - to bylo téma k povídání o výletech s rodiči a také o posledním výletě celého Kvítka.  A ve čtvrtek školní rok zakončen parádním výletem celé MŠ do  Parku Mirakula. Nejmenší dětiá si užily průlezky se skluzavkou, a proplétáním v korunách stromů, lesní stezku, kontaktní mini zoo, Daňky, Farmu - hřebelcovali, dojili, autodrom, skákání na trampolíně, výborný oběd. A rozloučili jsme se s Jaruškou, která se stěhuje.V úterý se všechny děti rozloučily na zahradní párty. Přejeme krásné pohodové prázdniny ve zdraví a pohodě. Světlanka a Jaruška. Foto ze Zahradní slavnosti a výletu najdete v iformacích pro rodiče.