3.-7.1.MY TŘI KRÁLOVÉ .....

JDEME K VÁM, ŠTĚSTÍ, ZDRAVÍ, NESEM VÁM....Celý týden děti provázeli Tři králové - nejdříve jsme si však povídali o Vánocích, dárcích. Písničku My tři králové....si většina dětí jen znovu připomněla. Vybarvení Tří králů a jejich pojmenování, samostatné tvoření vybraného krále i společné tvoření Tří králů, cesta Tří králů po tělocvičně s překonáváním překážek. A také počítání nejen do tří, hledání písmenek K,M,B v obrázku i slově, nápodoba psaním a spojení stejných písmenek. Nezapomněli jsme nad dveře napsat K+M+B 2022 a vyloupat si ořišky - koledu. Doma bude vlastnoručně vytvořený král určitě ozdobouyes. Na závěr týdne si děti zopakovaly barvy, počty a poznávání stejných písmen. Bruslení najdete v info pro rodiče.