Poslední aktuality

Malé děti jsou opravdu malé. Letos třídu tvoří 13 dětí ve věku od tří do čtyř let 5 dětí ve věku od čtyř do pěti let.  nwjdříve se budeme seznamovat se životem ve skupině, společnými procházkami a společným stravováním. Konkrétně, že u jídla se pěkně sedí, lžička se drží "palečkem nahoru", oblečení se pokusíme rovnat, skládat a ukládat na místečko, ručičky si budeme mydlit, oplachovat a do sucha utírat do ručníčku, budeme správně používat kapesníček....Při činnostech se naučíme správně držet tužku, štětec i nůžky, budeme denně zpívat a číst si pohádky. A hlavně - budeme si hrát! Společně s dětmi bude ve skupině Večerníček, který připravil dětem čtyři známé pohádkové knížky a každá z nich společně s hlavními postavami z pohádkových knížek provede děti jedním ročním obdobím.

Paní učitelka Lucie Hlaváčová a Pavla Machačová se na děti moc těší a věří, že projevíte zájem a podporu při prvním vzělávacím kroku vašich dětí.

Zde se dozvíte, co děti v uplynulém týdnu vytvořily, co se dozvěděly, kde byly a jak si s kamarády týden užily.