Poslední aktuality

ROK S MOUDROU SOVOU - to je název Třídního vzdělávacího programu, který je připraven "pro velkáky" z dolního Kvítka. Ve třídě je 12 předškoláků a 6 středňáčků. Všechny děti Kvítko dobře znají a tak příprava pro život a vstup do základní školy s moudrou sovou se dětem bude jistě líbit. Budou společně poznávat přírodu, společně budou sportovat i zpívat, dle zájmu poznávat cizí jazyk nebo hrát na flétnu, "keramikovat" i sázet a pěstovat, kreslit i malovat. Věříme, že rodiče budou dětem oporou při plnění malých i velkých úkolů a že si udělají čas na společné aktivity s dětmi ve školce.

Třidní vzdělávací program o vodě připravila paní učitelka  BC. Andrea Kornová a Petra Potenská

Zde se dozvíte, co děti v uplynulém týdnu vytvořily, co se dozvěděly, kde byly a jak si s kamarády týden užily.