20.-24.11. JAK SE VOCHOMŮRKA PŘEJEDL

Vochomůrka měl veliký hlad a tak si nacpal bříško všemožným jídlem, ale začalo ho bolet. Křemílek jemu a dětem začal vyprávět pohádku O Otesánkovi a by věděl, jak by mohl dopadnout. S dětmi jsme pomohli Vochomůrkovi si zacvičit a bříško ho bolet přestalo. Otesánka jsme si i namalovali a do velikého kulatého břicha mu děti nalepily všemožné dobroty. Společně jsme si pověděli, jaký je rozdíl mezi zdravým a nezdravým jídlem a děti si poté zakryly oči a poznávaly jídlo podle chuti a moc jim to šlo. Tento týden nás čekala podzimní ukázka pro rodiče, kde jsme jim zazpívali písně a zatancovali.  Děti byly moc šikovné a velmi se jim to povedlo a společně s rodiči si vyrobily krásné ptáčky. Poslední den jsme se rozloučili s Křemílkem a Vochomůrkou a jsme moc zvědaví, jakou další pohádku si pro nás Večerníček připraví.