15.-19.1.CHUMELÍ SE, CHUMELÍ

Motivační písnička „Chumelí, se chumelí“ děti pozitivně naladila na nadcházející týdenní pobyt na horách v Kořenově. K pomyslné jízdě na vleku nám v tělocvičně posloužila švihadla a místo lyží nám postačily papíry, které jsme v posledních minutách zmuchlaly do kuliček – tím si děti procvičily prstíky a mohla začít sněhová koulovačka. V úterý mezi nás zavítala paní Petra s programem „Vlna všemi deseti“.FOTO najdete v info pro rodiče. Během celého týdne jsme se seznamovali se zimními sporty, ochrannými pomůckami a bezpečnosti při sportování. Tak jako každý pátek od nového roku nás čekala již třetí lekce bruslení na zimním stadionu. Na dětech již byla vidět větší jistota při pohybu na ledové ploše. Někteří si již užívají jízdu bez pomůcek. S některými dětmi se sejdeme příští týden na zimním pobytu v Kořenově a budeme se těšit na společně strávené chvíle na horách. Při další lekci grafomotoriky už bylo " čárání obtížnější. Děkuji rodičům, že se dětem věnují, s se školkou spoluopracují.