4-8 SEŠLI JSME SE U "VELKÁKŮ"

Hurá, školka je tady! Děti se ve školce první dny seznamovaly s pravidly, novými kamarády, ale i s hračkami a pomůckami. Moudrá sova děti přivítala a také je naučila první část nové písničky "SOVA". Modelování sovy bylo těžké, ale společně ji děti zvládly. Trošku děti zapomněly názvy geom. tvarů, ale barvy a tvoření ve skupinách děti bavilo. Děti hodně vyprávěly o prázninách a tak jejich obrázky svědčí o tom, že si prázdniny užily. Tajný výlet v pátek děti radostně uvítaly. Do školky si přinesly přilby a první cesta autobusem byla bezpečná. Na dopravním hřišti jsme s dětmi prošli kolem semaforů i značek. Dnes jsme dávali důraz na jízdu vpravo. Cesta zpět byla asi dlouhá, děti bolely nožky. Po obědě rychle usnuly..