4.-8.3. ZIMO, ZIMO, TÁHNI PRYČ....

Naší jarní povídání, seznamování  bylo hlavně o prvních jarních kvítkách, která se začala objevovat na zahrádce školky, ale děti je spatřily i v blízkosti svých domovů, zahrádek nebo cestou do školky. Jarní keramika byla činnost pro šikovné ručičky našich dětí. Ve středu byla velká legrace, přijelo k nám loutkové divadlo"Perla"! Pohádka "O nevysmrkaném nose" byla zábavná, poučná a plná hudby. Ve čtvrtek se na tvoření přišla podívat zástupkyně pana ředitele ze ZŠ Slovanka.  Paní učitelka sledaval děti při tvoření - děti malovaly jarní zahrádku plnou jarních květinek - sněženky, krokusy, talovínek, bledulky, sedmikráska, čemeřice, ladoňka nebo macešky. Paní učitelce se znalosti i tvoření dětí  moc líbilo a byla potěšená, že jsou v Kvítku samé šikovné děti. K radosti všech, pozvala děti do školy. A tak se v úterý vydáme na navštěvu do základní školy.