18.-22.12.BRZY BUDOU VÁNOCE.....

Předvánoční a zároveň poslední týden v tomto kalendářním roce jsme si zpříjemnili vánoční besídkou. Dramatizace o narození Ježíška se dětem moc povedla a do zpěvu koled se zapojili i rodiče, což udělalo radost zejména dětem. Vánoční nálada byla cítit i při posezení u kávy, čaje a ochutnávky cukroví, za které dětem i rodičům děkujeme. S přáním krásných vánočních svátků došly děti do knihovny i na českolipskou radnici, kde se nás ujala milá paní starostka a ochotně odpovídala dětem na jejich všetečné otázky. Cestou po České Lípě jsme obdivovali vystavené Betlémy a ozdobené vánoční stromečky. Krásné a klidné Vánoce popřály děti i paní kuchařkám  a panu řediteli z naší partnerské školy. Ani na zvířátka z lesa děti nezapomněly a připravily si pro ně nadílku, kterou jim odnesly do nedalekého krmelce. A teď už .....Krásné  svátky Vám všem přejí vaše paní učitelky.